HAKKIMIZDA

Kargopass Hakkında Bilgi

Hakkımızda
Kargopass, özellikle e-ticaret alanında bireysel veya kurumsal bazda faaliyet gösteren girişimciler ve şirketler için yurtdışı lojistik hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. E-ticaret her gün dahada önem kazanıyor. Bireysel girişimciler ve kurumsal şirketler için e-ticaretin lojistik-taşımacılık tarafında sahip olduğumuz tüm tecrübe ve birikimi ortaya koyuyoruz. Kargopass olarak gönderilerinizi en hızlı ve güvenli şekilde teslim ediyoruz. Yurtdışı kargolarınız için tüm gümrük ve evrak işleriniz Kargopass tarafından gerçekleştirilir. Amazon, Ebay, Walmart, Etsy gibi önde gelen e-ticaret platformlarında satış yapan ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize tecrübe ve birikimlerimizi sınırsız şekilde aktarıyor, ücretsiz danışmanlık desteği sağlıyoruz. Amacımız Türkiye’den dünyaya en kaliteli,en uygun fiyatlı ve en hızlı şekilde gönderilerinizi teslim etmektir. Kargopass olarak tüm e-ticaret satıcılarının yanındayız. Kargopass uluslararası bir kargo firmasından daha fazlasıdır.

- Yüksek kalite standartlarında hizmet
- Uygun fiyat garantisi
- Zamanın değerini biliyoruz
- Dünyanın büyük bir bölümüne 3-5 iş gününde teslimat

KargoPass
  • 200+ 200+ Ülke
  • 50K+ 50K+ Teslimat
  • 150K+ 150K+ Paket
  • 1000+ 1000+ Customer
KARGOPASS ÜYELİK
  • Vizyonumuz
    Yurtdışı taşımacılıkta müşterilerimize; uygun fiyatlı, hızlı ve uluslararası standartlarda hizmet vererek sektöründe örnek gösterilen lider kuruluş olmaktır.
  • Misyonumuz
    Hizmet sunduğumuz bölgelerde uygun fiyatlı, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık işlemlerini gerçekleştirerek hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak ve müşteri memnuniyetini arttırmaktır.
Mutlu Müşteriler
Serkan YILMAZ Amazon Satıcısı
Uzun süredir Kargopass ile çalışıyorum. Uluslararası bir gönderi hazırlamam 2-3 dakikamı alıyor. Kolay paneli sayesinde Kargopass ile çalışmak bana ekstra zaman yaratıyor.
Hakan ULAŞ Pizy.com Kurucusu
Kargopass ile uzun süredir çalışmaktayız, sektörün önde gelen firmalarından ve müşteri hizmetleri çok iyi çalışıyor. Hızlı teslimat ve uygun fiyatı bir arada veren nadir firmalardan 🙂
Salih DEMİR Petwoon Kurucusu
Kargopass dijital lojistik platformu ile tüm avrupa ve orta doğu ülkelerine, saniyeler içerisinde, en uygun teklifi bulabiliyoruz. Kargopass ile yurtdışına paket göndermek, yurtiçine göndermek kadar kolay :)
Yasin DENİZ Ebay Satıcısı
Kargopass sayesinde ağır ve hacimli ürünlerimi Kuzey Amerika pazarına açtım. Denizyolu parsiyel taşımacılık çözümleriyle, uçtan uca tüm süreçte yanımızda oldular. Teşekkürler Kargopass.
KargoPass sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close